O footgolfe

Ak potrebujete aktivitu, v oblasti budovania tímu, relaxu a dobrej nálady, tak vašou odpoveďou je FootGolf. FootGolf je šport, ktorý kombinuje dva populárne športy – futbal a golf.  Je to vynikajúci spôsob, ako vykonávať športovú aktivitu spolu s rodinou, priateľmi, spolupracovníkmi, obchodnými partnermi….. užívať, relaxovať a využiť  tak voľný čas dňa vonku na čerstvom vzduchu a príjemnej atmosfére v prostredí zeleného golfového či footgolfového ihriska. FootGolf je skvelá aktivita v oblasti team buildingu a náš  Footgolf klub Skalica vie, ako z nej urobiť jedinečný zážitok:

– hrať môžete v akomkoľvek veku alebo pohlaví, (deti, juniori, ženy, muži, seniori…)
– zdravý šport na čerstvom vzduchu, žiadne zranenia, vyvrtnutia členkov alebo modriny z futbalu;
– žiadne monotónne školenie
– prijateľná cena  (podstatne nižšia ako v mnohých iných športových aktivitách)
– doba trvania turnaja alebo hry FootGolf je do 3 hodín. Za tento čas športovej aktivity  pocítite relax tela i duše, pozitívne myslenie v okruhu kolektívu či rodiny….. 

FootGolf možno prirovnať k prechádzke v parku. Preto sa viac či menej športovo aktívny, mladší či starší zamestnanci, rodinní príslušníci môžu stretnúť, aby si spolu užili tento šport.
Je to priateľská, v dobrej nálade prebiehajúca hra.
FootGolf nevyžaduje špeciálne vybavenie, pravidlá sa dajú rýchlo naučiť  a pochopiť. Medzi naše klubové výhody patrí zľavnený vstup na ihrisko, personálna pomoc pri vytváraní a  riadení turnaja, technická podpora vedenia Footgolf club Skalica. Môžeme takisto počas turnaja, resp. hry zabezpečiť za výhodné ceny  Catering , občerstvenie v miestnej reštaurácii na golfe.Utužovanie kolektívu (team building) a rodiny s FootGolfom je tá najvýhodnejšia aktivita!